Nasza oferta szkoleń e-learning opiera się wyłącznie na tworzeniu rozwiązań dedykowanych, jedynie w taki sposób jesteśmy w stanie personalizować usługę. Nasz zespół tworzą ludzie z wiedzą, umiejętnościami dziedzinowymi, doświadczeniem biznesowym.

E-szkolenia

Wraz z rozwojem dyskusji na temat cyfryzacji polskiego szkolnictwa nauczyciele zasypywani są coraz to nowymi pomysłami oraz projektami edukacyjnymi. Działania rządu, który stara się unowocześniać polską szkołę, spowodowały zainteresowanie tą tematyką również wielu stowarzyszeń i fundacji, które zaczęły prześcigać się w tworzeniu standardów i specyfikacji pracy e-szkoły oraz e-nauczycieli.

Bleanded

Learning

W ramach działalności szkoleniowej współpracujemy z szerokim gronem ekspertów i trenerów dziedzinowych. Wspierają nas w opracowaniu treści szkoleń e-learningowych oraz uczestniczą w realizowanych przez nas szkoleniach stacjonarnych, warsztatach i seminariach.

SimulTrain® - jest to symulator używany w programach szkoleniowych
w zarządzaniu projektami. Powstał na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego wśród ponad 800 liderów projektów. Uwypukla zwłaszcza czynnik ludzki w zarządzaniu projektami.  Symulacja obejmuje wszystkie fazy cyklu życia projektu, w szczególności fazę realizacji.

SimulTrain®

Ciekawy obszar dla zastosowania rozwiązań chmury obliczeniowej (Cloud Computing) został również dostrzeżony przez biznes

w sektorze zarządzania wiedzą korporacyjną, prowadzenia procesów szkoleniowych a także wykorzystania nowych kanałów komunikacji.

Learn Cloud

Szkolenia tradycyjne

KONTAKT

LPE Sp. z o.o.

Learning Philosophy Experts

 

ul. Puławska 469

02-844 Warszawa

tel: 22 397 70 00

fax: 22 397 70 01

e-mail: office@lpe.edu.pl

Zapisz się do newslettera

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

©2014 Learning Philosophy Experts