Grupa Kapitałowa IT SS

LPE Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej ITSS, która została stworzona przez spółkę IT Systems and Solutions (www.itss.pl)

- jednego z wiodących na rynku dostawców kompleksowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych.

Częścią Grupy Kapitałowej ITSS jest Spółka Doskomp (www.doskomp.lodz.pl), dwudziestopięciolecie istnienia spółki owocuje dostarczaniem najwyższej klasy systemów zarządzania budżetem Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz Jednostek Budżetowych.

Postrzegając trendy należy zauważyć, iż współczesna gospodarka oparta jest na wiedzy, a co za tym idzie niezbędnym tego punktem jest wiedza pracowników firm i podlega ona ciągłym zmianom. W ramach Grupy Kapitałowej oraz dla Klientów wszystkich Spółek, LPE jest odpowiedzialna za realizowanie i wspieranie dedykowanych procesów edukacyjnych oraz szkoleniowych. Jako integrator rozwiązań edukacyjnych łączymy najnowocześniejsze technologie z odpowiednio dobraną metodyką co pozwala na realizowanie projektów

e-learningowych, blended learningowych jak i tradycyjnych.

Jesteśmy świadomi, że przedsięwzięcia, które realizujemy wspólnie z naszymi Klientami są elementami w rozwoju technologicznym

i innowacją w modelach zarządzania. Dlatego też nasza oferta, którą przedstawiamy jako Grupa Kapitałowa ITSS,  jest dla naszych Klientów zawsze odpowiedzią na potrzeby, które dzięki wiedzy i kompetencji pracowników wszystkich Spółek z grupy wypełniamy

z najwyższą starannością w wielu obszarach jednocześnie.

Czym się kierujemy?

Nasze zalety!

Jesteśmy ludźmi, którzy od ponad dziesięciu lat tworzą rozwiązania e-learning, oferując swoje usługi Klientom korporacyjnym, uniwersytetom, jednostkom samorządów.

Tworzymy e-rozwiązania edukacyjne, dostarczamy narzędzia i technologię do zdalnego nauczania. Współpracujemy z doświadczonymi konsultantami, trenerami, partnerami merytorycznymi oraz technologicznymi. Tworzymy kompleksowe rozwiązania edukacyjne, realizowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi oraz technologii.

Tworzymy nową jakość na rynku usług szkoleniowych.

Skutecznie zaspokajamy potrzeby edukacyjne naszych Klientów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Dbamy o partnerskie

relacje z Klientem.

Pozwalamy Klientom na aktywny udział w projekcie.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i nowoczesne technologie. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom - produkty i usługi najwyższej jakości.

PROFESJONALIZM

Dbamy o profesjonalne podejście do realizowanych działań. Nasi klienci mają wpływ na jakość produktu jaki otrzymują.

ŚWIATOWE TRENDY

Stale śledzimy światowe trendy w edukacji i wdrażamy je u siebie.

Misja i wartości

LPE Sp. z o.o.

Learning Philosophy Experts

ul. Puławska 469

e-mail: office@lpe.edu.pl

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz