Wraz z rozwojem dyskusji na temat cyfryzacji polskiego szkolnictwa nauczyciele zasypywani są coraz to nowymi pomysłami oraz projektami edukacyjnymi. Działania rządu, który stara się unowocześniać polską szkołę, spowodowały zainteresowanie tą tematyką również wielu stowarzyszeń i fundacji, które zaczęły prześcigać się w tworzeniu standardów i specyfikacji pracy e-szkoły oraz e-nauczycieli.

 

 

Proponujemy Państwu cykl zajęć edukacyjnych, realizowanych w formule zarówno e- learning jak i blended learning. Produkt ten, jest każdorazowo dostosowywany do każdej z grup szkoleniowych, zarówno pod względem podstaw technologicznych jak i specyfiki  jednostki edukacyjnej. Po ukończeniu cyklu szkoleń oraz instruktarzy otrzyma certyfikat, potwierdzający nabycie i kompetencji  nauczyciela on- line czyli E-nauczyciela.

 

E-nauczyciel powinien:

 

  •  posiadać umiejętności wspierania interakcji z uczestnikami kursów
  •  tak szybko, jak to możliwe reagować na potrzeby kursantów (także i ich rodziców)
  •  wykazywać się bardzo dobrą znajomością technologii edukacyjnych dostępnych w sieci.
  •  być specjalistą zarówno w nauczaniu synchronicznym, jak i asynchronicznym

 

W ramach cyklu szkoleniowego przeanalizowane zostały najpopularniejsze w Polsce modele kompetencji e-nauczyciela, jak również przedstawione zostały własne badania autorów treści szkoleniowych będących jednocześnie ekspertami dziedzinowymi.

 

 

 

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o projekcie, zachęcamy do kontaktu mailowego: office@lpe.edu.pllub telefonicznego: +48 22 397 70 00.

E-nauczyciel

KONTAKT

LPE Sp. z o.o.

Learning Philosophy Experts

 

ul. Puławska 469

02-844 Warszawa

tel: 22 397 70 00

fax: 22 397 70 01

e-mail: office@lpe.edu.pl

Zapisz się do newslettera

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

©2014 Learning Philosophy Experts